Můžete se zcela oddat své práci

My se postaráme o veškerý servis a zázemí. K dispozici máme 4 jednací salonky. Největší sál o rozměru 106 m² umožňuje uspořádání velké konference, firemní prezentace nebo meetingu i pro 80 hostů. Další salonky slouží pro různé typy školení, pracovní schůzky nebo výběrová řízení.

 

Školení poskytujeme již 18 let a za tu dobu jsme se hodně naučili. Pečovat o zdar vaší akce bude dostatečný počet personálu. Diskrétnost je samozřejmostí.

Můžete se zcela oddat své práci

Průběh standardní firemní akce

  • Ve školící místnosti můžete využít jeden z našich čtyř dataprojektorů, připraveny budou flipcharty, papíry, fixy, prodlužovací kabely nebo další zařízení dle Vašich požadavků.
  • V největším sále je možnost ozvučení. Bezdrátové připojení k internetu ve standardu Wi-fi je dostupné v celém areálu.
  • Přímo do jednacího salonku připravíme coffeebreak a ten bude k dispozici po celou dobu školení. CB obsahuje kávu, čaje, minerálky, džusy, koláče a ovoce. Účtujeme skutečně zkonzumované nápoje z coffeebreaku.
  • Obědy a večeře podáváme v hotelové restauraci. Postaráme se, aby servis jídel nebyl zdržením.
  • Při vícedenních akcích můžeme hostům po večeři vyhradit salonek nebo část restaurace ke společnému posezení - možná té nejúčinnější teambuldingové aktivitě.
  • Pro větší akce pak rádi připravíme kompletní společenský večer se servisem večeře formou rautu, řízenou degustací vína přímo vinařem, živou hudbou.

 

Orientační ceník

Jednodenní akce s účastí 15 osob od 750,-Kč za osobu / pronájem místnosti, celodenní coffeebreak, oběd

Dvoudenní akce s účastí 15 osob od 2600,-Kč za osobu / pronájem místnosti 2 dny, nocleh se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji, celodenní coffeebreak po oba dny, 2 x oběd, večeře. V částce není jen případná konzumace nápojů po večeři.

Obraťte se na nás s nezávaznou poptávkou, rádi zpracujeme cenovou nabídku přímo pro Vaši akci.

Rezervační formulář

GPS Loc: 49°10'11.17"N,16°24'20.36"E
UTM zone 33: N 5447280 E 602462

Kde nás najdete

Palackého 4, Tetčice 664 17 +420 546 411 018
+420 546 410 455
info@crlik.cz