Ubytování

Poptávka pokoje

Pro vaše pohodové přenocování

Ať už jste sám nebo s větší skupinou přátel a hledáte ubytování poblíž Brna na své pracovní cestě, v době konání veletrhu, nebo si přejete třeba jen zalenošit a nechat starosti jiným, my se o Vás a Vaše pohodlí rádi postaráme.

Každý pokoj je pro větší komfort vybaven klimatizací, vlastní předsíňkou a sociálním zařízením. Na pokoji najdete satelitní TV, telefon, Wi-Fi připojení k internetu a k dispozici je také chladnička. O Váš odpočinek ve spánku se postarají kvalitní matrace s vrstvou z paměťové pěny.

Snídaně a večeře si dopřejete v naší vyhlášené restauraci, kde se svěříte do péče ochotného personálu. Ochutnáte pokrmy z kvalitních a čerstvých surovin vytvářené s láskou našimi kuchaři.

Váš příjezd budeme očekávat mezi 14:00 a 22:00 hodinou, do této doby máme také otevřenou restauraci. V den odjezdu Vás požádáme o vyklizení pokoje do 11:00 hodin.

V ceně pokoje je bohatá snídaně podávaná od 6:30 do 10:00, připojení na internet ve standardu wi-fi na všech pokojích, parkování v areálu hotelu, který se na noc pro bezpečí Vašich vozů zamyká.

 

Aktuální ceník pokojů - při přímé poptávce nebo rezervaci vám nabídneme nižší ceny - přes náš email, telefon nebo formulář na www.crlik.cz.

Jednolůžkový pokoj 1300,-Kč. Cena při pobytu na dvě a více nocí 1200,-Kč.

Dvoulůžkový pokoj 1700,-Kč. Pokoj můžete rezervovat s oddělenými nebo spojenými lůžky. Cena při pobytu na dvě a více nocí 1600,-Kč.

Čtyřlůžkový pokoj 2500,-Kč. Pokoj se dvěma oddělenými ložnicemi. Cena při pobytu na dvě a více nocí 2400,-Kč.

Apartmá 2100,-Kč. Větší pokoj s jednou dvoulůžkovou postelí a odpočinkovou částí. Koupelna je s vanou i sprchovým koutem a oddělenou toaletou. Cena při pobytu na dvě a více nocí 2000,-Kč.

Ceník neplatí v týdnu Mezinárodního strojírenského veletrhu. Ceny rádi sdělíme na požádání.