Informace o hotelu

Nacházíme se 20km západně od Brna v samém srdci obce Tetčice. K přenocování nabízíme 45 klimatizovaných pokojů s celkovou kapacitou 96 lůžek.

Pro firemní klientelu je připraveno několik jednacích místností a konferenční sál až pro 80 hostů. Uvnitř areálu je uzavřené, bezpečné parkoviště. Součástí hotelu je oblíbená nekuřácká restaurace.

Využít našich služeb můžete také pro uspořádání různých rodinných a společenských událostí.

Na Vaši návštěvu se těší celý personál.

Informace o hotelu

Okolí

Okolí Brna nabízí mnohá zajímavá místa. Můžete se vydat poznávat brněnské památky a zajímavosti — například historické centrum města, automotodrom, výstaviště, ZOO nebo brněnskou přehradu.

Můžete také navštívit Moravský kras s řadou přístupných jeskyň, Ivančice s bohatou historickou minulostí nebo Dolní Kounice se zříceninou gotického kláštera Rosa Coeli.

Okolí

Tetčice se nachází na okraji přírodního parku Bobrava, ideálního místa pro pěší turistiku nebo cyklistický výlet.

Přírodní zajímavostí je Hadcovská step v Mohelnu, pěkné výlety nabízí také údolí řeky Oslavky a Bílého potoka.

Zájemce o aktivní odpočinek uspokojí zábavný park Permonium v Oslavanech, nebo ranč a farma HotHill v Neslovicích.

O nás - obsah 3

Něco z historie – tradice od roku 1998

Historie pohostinství v tomto domě je ale mnohem delší. Nejranější matriční zmínka o šenku na naší adrese je dokonce z roku 1688.

Samotná budova je jedna z nejstarších v obci a na dlouho i jediná patrová budova. Dům se střídal v rukou různých majitelů, hlavně zemědělských hospodářů a formanů, kteří hostinec provozovali jen jako vedlejší činnost.

Po komunistickém převratu převzalo budovu i s restaurací lidové družstvo Jednota. Nynější majitelé, manželé Marie a Josef Crlíkovi, hotel provozují jako rodinnou firmu od roku 1997. V letech 1997-1998 provedli kompletní rekonstrukci a v roce 2005 pak celý areál rozšířili do nynější podoby.

O nás - obsah 5