Depandance

Odpočiňte si v naší hotelové depandanci

„Depandance jsou vedlejší budovy, které přísluší k většímu ubytovacímu celku, např. hotelu nebo léčebnému domu.“ zdroj: wikipedie

Naše depandance je vila vzdálená asi 400 metrů od hotelu, stojí v klidné a tiché části obce a je vybavena vším, co můžete potřebovat pro svoji rekreaci. Adresa depandance: Hybešova 366, 664 17 Tetčice.

Vila nabízí pět dvoulůžkových pokojů a jedno větší apartmá. Všechny pokoje se mohou rozšířit o pohodlné přistýlky. Ve společenské místnosti se mohou pořádat i menší firemní akce. Každý pokoj je vybaven klimatizací, vlastní předsíňkou a sociálním zařízením se sprchou, v apartmá je koupelna i s vanou. Na pokoji najdete TV, wi-fi připojení k internetu a minibar. K dispozici je kompletně vybavená kuchyňka a automat na teplé nápoje.

Výhradně pro hosty ubytované v depandanci je na terase připravený dohřívaný bazén, k posezení dřevěný zahradní nábytek, whirpool, gril, ruské kuželky a ohniště. V přízemí je herna s pingpongovým stolem, fotbálkem, kulečníkovým stolem a k zapůjčení jsou jízdní kola. Veškeré zařízení depandance můžete využívat bezplatně.

Přihlášení k pobytu probíhá na hotelové recepci v čase 14:00 do 19:00 hodin. Odjezd v poslední den pobytu do 11:00 hodin.

Pokoje na depandanci pronajímáme jen pro pobyty na 2 a více nocí. Ubytování na jednu noc vám rádi zajistíme v hlavní hotelové části.

Aktuální ceník na depandanci - při přímé poptávce nebo rezervaci vám nabídneme nižší ceny - přes náš email, telefon nebo formulář na www.crlik.cz.

V ceně pokoje je snídaně podávaná v hotelové restauraci vzdálené 400 metrů.

Dvoulůžkový pokoj 1800,-Kč za noc - cena při pobytu na dvě a více nocí

Apartmá - 2200,-Kč za noc - cena při pobytu na dvě a více nocí

Přistýlka na pokoji 400,-Kč.

Celou vilu s kapacitou 13 lůžek můžete mít jen pro sebe za cenu 9600,-Kč za noc včetně snídaní v hotelové restauraci.

Ceník neplatí v době Mezinárodního strojírenského veletrhu. Ceny v tomto termínu vám rádi sdělíme na požádání.